جنبش فرهنگی مرصاد

مبارزه راهبردی با صهیونیسم و اومانیسم در راستای ظهور

جنبش فرهنگی مرصاد

مبارزه راهبردی با صهیونیسم و اومانیسم در راستای ظهور

جنبش فرهنگی مرصاد

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبلاگ متعلق به جنبش فرهنگی مرصاد می‌باشد.

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۳ ثبت شده است

بسم الله.

این روز ها همه گرفتار جام جهانی اند. جام جهانی با تمام حاشیه ها و اتفاق های خاص خودش. جام جهانی فوتبال. رقابتی که خیلی ها را به خودش مشغول می‌کند و خیلی هوش ها را از سر می‌پراند و خیلی اراده ها را سست می‌کند و خیلی ها را ناامید می‌گذارد. این بار در برزیل.

و هر بار که این بزرگ ترین تورنومنت فوتبالی دنیا جایی برگزار می شود حتما گوشه ای دیگر فاجعه ای رخ می‌دهد.یک بار حمله به لبنان، یک بار قتل عام مردم بوسنی، یک بار جنگ33 روزه، یک بار محاصره‌ی غزه و این بار پست فطرتی های داعش و خون خواری های صهیونیست ها.

این روز هایی که همه درگیر این اند که چه کسی در جام جهانی قهرمان می‌شود و کاپ پیروزی را روی سر می‌برد؛ گوشه ای دیگر مسلمانانی هم کیش خودمان، از جنس خودمان در خون خود می‌غلتند و جایی دیگر خانه های بسیاری روی سر ساکنانش ویران می‌شود.

عده‌ی زیادی شهید می شود؛ کودکان زیادی بی پدر و بی مادر و مادران و پدران زیادی بی دختر و بی پسر و زنان و مردان زیادی بی همسر می شوند و توجه تمام مجامع بین المللی به جام جهانی است.

و این گوشه دنیای اسلام خواب است؛ آهای! پاره ی تنت را تکه تکه کردند، برخیز! این گوشه هوا گونه ی دیگری پس است؛ مثل برادری که برادرش را جلوی چشمش بزنند و ساکت بنشیند؛ مثل خواهری که خواهرش را جلوی چشمش تکه تکه کنند و ساکت بنشیند...

این روز ها که همه درگیر جام جهانی اند مردم غزه باز زیر بار موشک رفته اند. این روز ها که همه درگیر جام جهانی اند مردم عراق با مشتی وهابی تکفیری دست و پنجه نرم می کنند...

این روز ها که همه در گیر جام جهانی اند دنیای اسلام خواب است...

 

 

۴ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ تیر ۹۳ ، ۱۶:۳۸

کتب مقدس؛ اعتبار دینی یهود

(متن این قسمت با استفاده از کتاب«دایرة المعارف مصور یهودیت و صهیونیسم» کامل شده است)

یهودیان کتب مقدس فراوانی دارند که مشهور ترین آن‌ها تورات و تلمود است. مجموعه‌ی تورات که شامل پنج سِفر است و نزد مسلمانان به عنوان کتاب مقدس و آسمانی یهودیان شناخته می‌شود خود جزئی از مجموعه‌ی بزرگ‌تری است که نزد یهودیان به عهد و نزد مسیحیان به عهد قدیم مشهور است. این کتاب مورد قبول مسیحیان نیز هست و همراه مجموعه‌ی دیگری به نام عهد جدید کتاب های مقدس آن‌ها را تشکیل می‌دهد.

۴ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ تیر ۹۳ ، ۲۳:۳۹