جنبش فرهنگی مرصاد

مبارزه راهبردی با صهیونیسم و اومانیسم در راستای ظهور

جنبش فرهنگی مرصاد

مبارزه راهبردی با صهیونیسم و اومانیسم در راستای ظهور

جنبش فرهنگی مرصاد

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبلاگ متعلق به جنبش فرهنگی مرصاد می‌باشد.

۴ مطلب در مرداد ۱۳۹۲ ثبت شده است

 اما به نظرم قبل از شروع بحث ذکر دو نکته لازم به نظر می رسد؛ دو نکته ی اساسی؛ دو ویژگی بارز یهود:

ویژگی نخست

ویژگی اول آمیختگی شدید قومیت با دیانت است به گونه ای که تفکیک و تمیز این دو را عملا غیر ممکن ساخته است. به همین روی تعریف یهودی و یهودی بودن بسیار مشکل است.
قومی که این دین را از آن خود می داند قوم اسرائیل است. از متون این دین برمی آید که اسرائیل لقب یعقوب، فرزند اسحاق و نواده ی ابراهیم است. این قوم از این جهت خود را بنی اسرائیل می خواند که خود را فرزند یعقوب می شمارد.

۷ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ مرداد ۹۲ ، ۱۹:۲۷

چرا باید یهود را شناخت؟

برای صحبت راجع به یهود شناسی منطقی است که ابتدا بپرسیم:« چرا باید یهود را شناخت؟» و « این چه ویژگی است که یهود را صاحب امتیاز قابل تحقیق بودن می کند؟»
پاسخ این سوال را باید این گونه داد:
این دین کهن ترین دین از ادیان بزرگ سامی است؛ ادیان سامی ادیانی هستند که به حضرت ابراهیم (علیه السلام) منتسب هستند؛ یعنی یهودیت، مسیحیت و اسلام. برای شناخت دو دین دیگر در هر حال لازم است ابتدا به سراغ یهودیت برویم. زیرا مسیحیت دینی است که از دل یهودیت زاده شده است و با این دین مشترکات زیادی دارد؛ از جمله کتاب مقدس.

۷ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۱ مرداد ۹۲ ، ۱۸:۴۹

گروه دوم از نماد ها، نماد های تصویری هستند که به لحاظ اهمیت در شاخه دوم قرار می گیرند...

تعدادی از این نماد ها عبارتند از:

 

ستاره پنج‌پر یا پنتاگرام شکلی هندسی است که از پنج خط تشکیل شده وبه شکل ستاره است. کلمه «پنتاگرام»ازکلمه یونانی(ν) منشا گرفته‌است که به معنی پنج خط است. پنتاگرم به عنوان سمبلی ارزشمند در یونان و بابل قدیم مورد استفاده قرار می‌گرفته، پنتاگرم دارای گرایش‌های جادویی نیز می‌باشد.

بسیاری از کسانی که پیرو نوپگانیسم یا مهرپرستی هستند از این سمبل استفاده می‌کنند. (مهرپرستی آیینی رازآمیز بود که بر پایه پرستش مهر(میترا) ایزد ایران باستان و خدای خورشید، عدالت، پیمان و جنگ، در دوران پیش از آیین زرتشت بنیان نهاده شد). در قرون وسطا مسیحی‌ها ستاره پنج پر را به عنوان طلسم ضد شیطان و عجوزه‌ها به کار می‌بردند ستاره پنج پر در زمانی نشانه شهر اورشلیم بوده‌است همچنین شیطان پرست‌ها نیز آن را با یک بز که ریشش در ضلع پایین گوش‌هایش در دو ضلع وسط و شاخهایش در دو ضلع بالا بود به کار می‌برده‌اند(بز بافومت).در مهرپرستی نیز به عنوان سمبل اصلی شناخته شده‌است و به عنوان نشانه‌ای از پنج عنصر خاک، آب، باد، آتش و زمین است.

تایجیتو:

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۴ مرداد ۹۲ ، ۲۰:۲۹

نکته: مباحث از اینجا به بعد تا حدودی جذاب تر است؛ حواستان باشد که در این ها محدود نشوید؛ این مطالب فقط مقدمه ی مسائلی است که بعدا مطرح میشه و هدف اصلی مبارزه با فاسد ترین جریان هستی است که فراماسونری تنها مقدمه ی آن است... پس این مطالب را خوب یاد بگیرید اما فکرتان را باز بگذارید...

اما نماد گرایی:

(نماد های اصلی)

 

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ مرداد ۹۲ ، ۱۹:۲۶