جنبش فرهنگی مرصاد

مبارزه راهبردی با صهیونیسم و اومانیسم در راستای ظهور

جنبش فرهنگی مرصاد

مبارزه راهبردی با صهیونیسم و اومانیسم در راستای ظهور

جنبش فرهنگی مرصاد

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبلاگ متعلق به جنبش فرهنگی مرصاد می‌باشد.

آشنایی با فراماسونری (1)

پنجشنبه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۲، ۱۱:۲۴ ق.ظ

اگر بخواهیم تاریخچه فراماسونری را بیان کنیم باید به ابتدای خلقت انسان باز گردیم، زمانی که شیطان به دلیل تمرد از فرمان خداوند از بهشت اخراج شد به شکل ماری در آمد و به دور پای طاووس پیچید و وارد بهشت شده و آدم و هوا را فریب داد. آدم(ع) از میوه ممنوعه می خورد و او را از بهشت بیرون می کنند، گفته می شود میوه ممنوعه سیب یا گندم بوده است.

 اگر بخواهیم تاریخچه فراماسونری را بیان کنیم باید به ابتدای خلقت انسان باز گردیم، زمانی که شیطان به دلیل تمرد از فرمان خداوند از بهشت اخراج شد به شکل ماری در آمد و به دور پای طاووس پیچید و وارد بهشت شده و آدم و هوا را فریب داد. آدم(ع) از میوه ممنوعه می خورد و او را از بهشت بیرون می کنند، گفته می شود میوه ممنوعه سیب یا گندم بوده است.

با ورود فرزندان آدم(علیه السلام) به زمین آنها در روی زمین پراکنده شدند و عده ای نیز راه طغیان در پیش گرفتند. گروهی از انسان ها نیز در پی ارتباط با جنیان برآمدند.


این ارتباط به خصوص در چین، هندوستان، ایران، بابل و مصر بیش از همه جا بوده است.

نکته این که اکثر خدایانی که در دنیای قدیم پرستش می شدند جن بوده اند و حتی تشابهاتی نیز در بین آنها پیدا می شود. برای مثال در هندوستان خدایی پرستش می شود به نام ((ناگا)) و خدای دیگری درمیان رودان به اسم ((ناگال)) و جالب تر اینکه هردو پیروان را به همجنس بازی دعوت می کردند.

همچنین در ایران نیز جنیان پرستش می شدند. کریستین سن می نویسد:((خدایان قبلی آریایی ها دیوهایی بودند که در راس آنها خدایی به نام ((ایندیرا)) قرار داشت)).{ کلمه مازندران به معنی ماز  ایندیرا  آن است به معنی جایگاه دیو بزرگ} در ادامه می نویسد:(( و دسته دیگر را ((آسورا ها)) می گفتند که بزرگ آنها ورون و میتره بوده که بعدها میتره به میترا و آسورا به اهورا تبدیل شده است.))

اما در این بین سروکار ما با مصر باستان است.


در مصر باستان خدایان و اله هایی پرستش می شدند که کاهنان معابد با آنها رابطه داشتند.

روزی بر اثر اتفاقی یکی از بنی اسرائیل به نام یوسف(علیه السلام) به مصر برده می شود و بعد از اینکه در آنجا به مکنت می رسد سایر بنی اسرائیل را نیز به آنجا می برد.

بنی اسرائیل در آنجا تحت تاثیر تمدن مصر قرار گرفته و ((کابالا)) فن جادوی کاهنان مصری را می آموزند.

با گذر زمان بنی اسرائیل تحت ستم مصریان قرار می گیرند و خداوند موسی(علیه السلام) را برای نجات آنان می فرستد. ولی نکته اینجاست که بنی اسرائیل به راه نمی آیند!

حضرت موسی(ع) برای آنان عصایش را تبدیل به مار کرده و دستش را نورانی نموده و از آسمان باران قورباغه فرو فرستاده و آب چاه را خون کرده و نیل را جلوی چشم آنان شکافته و سالم ردشان کرده، ولی به محض اینکه سی روز اقامتش در کوه طور به چهل روز افزایش می یابد بنی اسرائیل گاو پرست می شوند!


این چه رازی است که آنان را از ایمان حقیقی باز می دارد؟جواب اینجاست: کابالا، فن جادوی کاهنان مصری.

یکی از تاریخ نگاران می گوید: کابالا سمی بود که به رگ های یهودیت وارد شد و تا قیامت نیز خارج نمی شود.

بعد از بعثت نبی مکرم اسلام نیز می بینیم که یهودیان دشمن ترین افراد نسبت به دین خدا هستند.

ادامه دارد...

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۲/۰۳/۲۳

نظرات  (۱)

سلام وبلاگ تون زیباست ومطالب خوبی هم داره تشکر التماس دعا

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی